Yamaç Paraşütü fiyatları 2022 hakkında doğru bilgi almak için telefon numaramız veya Whatsapp hattımız üzerinden dilediğiniz her an bizlere ulaşın.

Paraşüt Fiyatları Ne Kadar sorusuna cevap olarak güney bölgesinde en uygun fiyatları bulabileceğiniz King Paragliding Alanya; sizlere düşük maaliyet dahilinde en iyi ve güvenilir deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Kalkıştan önce, başlangıç ve uçuş prosedürü size kısaca açıklanacaktır. Kalktıktan sonra, emniyet kemerine rahat ve güvenli bir şekilde oturacaksınız. Zorluk seviyesi yeni başlayanlara hitap etmekte olan yamaç paraşüt uçuşlarımız; çok kolay ve tamamen güvenlidir. Sizlere kalan, sadece pilotun talimatlarını takip etmek ve kendinizi uçuşun keyfine bırakmaktır. Uçuş süresi 15 ile 25 dakika arasında; kalkış noktasına ve hava koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

2022 yılında yaz ve tatil sezonu açılırken Paraşüt Fiyatları Ne Kadar sorusuna yanıt arayan binlerce kişi arasında siz de varsanız; hiç vakit kaybetmeden firmamız King Paragliding ile iletişime geçmeniz yeterlidir. En Uygun Fiyatlı Yamaç Paraşütü için firmamızı tercih ettiğiniz takdirde benzersiz bir uçuş deneyimi yanı sıra sizlere özel birçok fırsattan yararlanırsınız. Rezervasyon yaptırdığınız takdirde sizlere sunulmakta olan ücretsiz transfer hizmeti, rehberlik hizmeti, özel sağlık sigortası gibi daha birçok ayrıcalıklı hizmet sizlere King Paragliding tarafından sizlere sunulmaktadır.

Alanya Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü Paraşüt Fiyatları

Kalkış noktası olarak yükseklikleri değişmekte olan Hıdırellez Tepesi’ni veya Yassı Tepe’yi seçerek; websitemiz üzerinden hızlı bir şekilde ön rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz kalkış noktasına bağlı olarak fiyatı değişmekte olan Paraşüt Fiyatları için bizler ile iletişime geçerek birçok fırsatı ve uygun fiyatları yakalayın.

Yamaç Paraşütü fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirmek için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment