Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

Uygun Fiyatlı Yamaç Paraşütü

Uygun Fiyatlı Yamaç Paraşütü

Uygun Fiyatlı Yamaç Paraşütü

Hava, özellikle de rüzgar koşullarına bağlı olarak gerçekleştirilmekte olan; doğa ile iç içe bir ekstrem spor olan Tandem Uçuş fiyatları; uçuşun gerçekleştirileceğe bölgeye, kişi sayısına ve tur programına dahil olan tüm hizmet ve fırsatlara göre değişiklik göstermektedir.
Uygun fiyatlı yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler için King Paragliding Alanya; sizlere kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır. Yüksek miktarda ücretler ödeyerek profesyonel bir eğitim almanıza gerek kalmadan; alanında uzman ve deneyimli pilotlarımız aracılığı ile son derece güvenli ve keyifli bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz. Türk Hava Kurumu tarafından verilen FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) onaylı T2 Tandem lisansına sahip olan pilotlarımız; sizlere gerekli tüm bilgilendirme ve yönlendirmeleri yaparak; en uygun fiyatlar dahilinde bu benzersiz deneyimi yaşamanıza eşlik etmektedir.

Yamaç Paraşütü Fiyatlar 2022

Yaklaşık ve tercihe bağlı olarak 8-25 dakikalık bir uçuş serüveni; sezona göre yoğunluk sebebi ile fiyat değişikliği gösterebilmektedir.
Dahasu, ücretsiz transfer hizmeti, 5 faklı dil seçeneği, özel sağlık sigortası, fotoğraf ve video çekimi gibi; sizlere özel imkanların dahil olduğu paketlerimizden dilediğinizi en uygun fiyatlar dahilinde tercih edebilirsiniz.
Tüm uçuşlarımızda pilot ve siz misafirlerimiz dahil olmak üzere herkes özel sağlık sigortası dahilinde olmakla birlikte; bu sağlık sigortası poliçelerinin ücretlendirmeleri; satın almış olduğunuz yamaç paraşütü paketinize dahildir. Herhangi bir ek ücret ödemeyerek; son derece güvenli, keyifli, ve konforlu bir şekilde deneyimleyebileceğiniz Paragliding uçuşunuzun ücretleri hakkında; hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatlar

King Paragliding Alanya ile, sizlere özel ayrıcalıklı hizmet ve fırsatlardan en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Çünkü alanında uzman, deneyimli ve profesyonel uçuş ekibimiz aracılığı ile; bu eşsiz serüveni yaşamak sizler için çok kolay. Yapmanız gereken tek şey; websitemiz üzerinden yalnızca birkaç dakika içerisinde ön rezervasyonunuzu gerçekleştirmenizdir. Paragliding hakkında aklınıza takılan tüm sorular ve programımız hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için; 7/24 bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir