Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

Türkiye’de Yamaç Paraşütü Yapılan Yerler

Türkiye’de Yamaç Paraşütü Yapılan Yerler
Uçabileceğinizi biliyor muydunuz? Sadece bir rüyada değil, gerçekte Alanya’nın mavi ve yeşil ile buluşan eşsiz manzarasının üzerinde! Dünyaca ünlü Kleopatra Plajı üzerinde süzülerek yamaç paraşütüne atlayabilirsiniz! İşte size güzel Alanya’yı kuş bakış açısıyla görme ve sonsuza kadar hatırlayacağınız unutulmaz bir deneyim yaşamanız için eşsiz bir fırsat!


Türkiye’de Yamaç Paraşütü Yapılan Yerler arasında hem uygun fiyatlı hem de keyifli bir deneyim sunan King Paragliding Alanya’da; daha önceki tatillerinizde gökyüzünde gördüğünüz birbirinden güzel renkli paraşütlerden birinde siz de olabilirsiniz! Herkesin maksimum güvenliğinin sağlaması için katı güvenlik kurallarımız ile özel sağlık sigortasını mutlaka gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca uzman ve deneyimli pilotlarımız uçuş başlangıcında sizlere bilmeniz gereken tüm detayları ileterek sizleri bu maceraya en iyi şekilde hazırlamaktadır. Yamaç paraşütü yapmadan önce, size talimatları ve nasıl hareket edeceğinizi anlatacağımız zorunlu güvenlik eğitimini tamamlıyor olacaksınız.


Dünyada En İyi Yamaç Paraşütü Yapılan Yerler


Yamaç paraşütü nerede yapılır sorusuna en iyi cevap olarak alabileceğiniz yerlerin başında kesinlikle Türkiye‘de Antalya bölgesi gelmektedir.
İlk başta son derece heyecan verici olan fakat dakikalar içerisinde alışacağınız yamaç paraşütü; sizlere uçmanın keyfini ve özgürlüğünü sunmaktadır. Uçuşlarımızı yaklaşık 600-700 metre yükseklikte gerçekleştirdiğimiz yamaç paraşütü sürelerimiz kalkış noktasına bağlı olarak yaklaşık 10-15 dakika sürmektedir. Kalenin, dağların ve ünlü Kleopatra plajının üzerinden uçuşumuzu gerçekleştirerek sizlere Akdeniz’in eşsiz manzarasının yukarıdan keyfini çıkarmak kalıyor. Sizlere tek kalan; lisanslı ve profesyonel pilotlarımızın sizi güvenli bir şekilde hedefinize uçurmasına izin vermek. Dilerseniz uçuşunuzu ek ücret karşılığında GoPro kamera ile çekerek bu özel anlarınızı kayıt altına alıyoruz.


Yassıtepe
ve Hıdırellez Tepesi üzerinden başlayarak gerçekleştireceğimiz tandem yamaç paraşütü uçuşunda havadan süzülürken Alanya’nın kumlu plajlarının, turkuaz sularının ve tepedeki kalenin büyüleyici hava manzarasının keyfini King Paragliding Alanya ile çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir