Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

Paragliding Tur Programı

Paragliding Tur Programı

Paragliding Tur Programı


Bilindiği üzere Tandem Paragliding olarak da adlandırabildiğimiz Yamaç Paraşütü’nü; hava durumunun uçuşa elverişli olduğu belirli uçuş noktalarında gerçekleştirmekteyiz. King Paragliding Alanya için; önceden eğitim almış veya almamış olmanızın hiçbir önemi yoktur. Alanında uzman, güler yüzlü ve profesyonel uçuş pilotlarımız eşliğinde +1 kişi olarak deneyimleyebileceğiniz bu ekstrem spor için sizlere en uygun fiyatlar ve fırsatlar sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.
Özgürlüğü ve heyecanı aynı anda deneyimleyebileceğiniz bu uçuş serüveninizi; bizlere yani güvenli ellere teslim edebilirsiniz. Rezervasyonunuzu gerçekleştirdiğiniz ilk andan itibaren sizlere; ücretsiz transfer hizmeti ve özel sağlık sigortası gibi daha birçok fırsat sunmaktayız.
Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde hizmet vermekte olan deneyimli ve profesyonel pilotlarımız; Türk Hava Kurumu tarafından verilen FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) onaylı T2 Tandem lisansına sahiptir.


King Paragliding Alanya’da Yamaç Paraşütü Serüveni


Websitemiz üzerinden ön rezervasyon aşamasını gerçekleştirdiğiniz andan itibaren Paragliding Tur Programı kapsamında olan size özel tüm fırsatlar ve hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yamaç Paraşütü programına ilk olarak sizlere özel sunmakta olduğumuz ücretsiz transfer hizmetimiz ile başlamaktayız.
İlk olarak bulunduğunuz konumdan veya direkt olarak Alanya bölgesinde konaklama yapmakta olduğunuz otelinizden; sizleri özel transfer aracımız ile almaktayız. Bu konforlu ulaşım aşamasından sonra Alanya‘da yer almakta olan ofisimize vararak check-in işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Bu aşamada yüksek hassasiyet ve özenle planladığımız programımızda yer alan tüm detayları ve bilgileri sizlere iletmekteyiz. Bu aşamada özellikle dikkat etmekte olduğumuz özel sağlık sigorta poliçe işlemlerinizi tamamlayarak; sizleri tercih etmekte olduğunuz uçuş bölgenizin başlangıç noktasına ulaştırmaktayız. Bu ulaşım sürecinde Alanya bölgesi ve uçuş serüveniniz hakkında her konuda detaylı bilgilendirme ve rehberlik servisi alabilirsiniz.


Ardından uçuş noktasına varıldığında gerekli tüm güvenlik önlemleri ve hazırlıklar sağlanmakla birlikte; tüm kontroller uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Hazır olduğunuzda ise yamaç paraşütü serüveniniz başlamaktadır. Siz bu eşsiz manzara ve deneyimin tadını çıkarırken; bu harika anlarınızın kayıt altına alınması için fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirmektedir. 8-25 dakikalık uçuş süresinden sonra dünyaca ünlü Kleopatra Plajı‘na iniş yaparak bu serüveni sonlandırıyoruz.
King Paragliding Alanya ile bu eşsiz yamaç paraşütü deneyimi hakkında daha fazla bilgi ve detay almak için; websitemiz veya telefon numaramız üzerinden 7/24 bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir