Alanya Paragliding

Başlarken İlk etapta; otelinizden veya bulunduğunuz konumdan sizleri alıyor, check-in işlemleri için ofisimize doğru yola çıkıyoruz.
Transfer Aracımız
Uçuş Öncesi Hazırlıklar Ofisimizde sizleri ağırlarken, uçuş öncesi hazırlıklarımızı gerçekleştiriyoruz.
Ofisimiz
Check-in İşlemleri Ofisimizde check-in işlemleri ve özel sağlık sigorta poliçe işlemlerinizi tamamlayıp, uçuş noktasına doğru harekete geçiyoruz.
Özel Sağlık Sigortası
Uçuş Alanına Transfer Uçuş alanına varana kadar, yolda uzman pilotlarımız sizlere uçuş ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler ve Alanya bölgesi ile ilgili birtakım bilgiler veriyor.
Uçuş Noktasına Varış
Alanya Paragliding
Uçuşa Ön Hazırlık Bu aşamada can güvenliğiniz için uçuş ekipmanları giyilmesi / takılması ve gerekli tüm kontroller tarafımızca yönetilmekte ve kontrol edilmektedir.
Paragliding Kalkış Alanı 380 mt.
Paragliding Kalkış Alanı 700 mt.
Uçuş Öncesi Hazırlık Sizin ve pilotumuzun can güvenliği için, uçuş öncesi tüm ekipmanlar ve bağlantı noktaları bağlanarak güvenli bir uçuş için gereken tüm kontrol ve önemleri sağlıyor ve hazır olduğunuzda uçuşumuza start veriyoruz.
Güvenliğinizi Önemsiyoruz
Alanya Yassıtepe’de Yamaç Paraşütü
Ve Macera Başlasın! Gerekli tüm kontroller yapıldıktan sonra uzman pilotumuz ile birlikte Tandem Paragliding'in heyecanının ve Alanya'mızın eşsiz manzarasının tadını çıkarmaya başlayın!
Uçuyoruz'
İniş Yaklaşık 8-25 dakikalık uçuş süresinden sonra Dünyaca ünlü Kleopatra Plajı'na iniş yapıyoruz.
Kleopatra Plajı
? Need Help?