Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

King Paragliding Alanya

King Paragliding Alanya

Uzun yıllardır alanında deneyimli, profesyonel ekibimiz aracılığı ile korkusuz ve son derece güvenli uçuş deneyiminizi yaşamak ister misiniz?
Akdeniz’in benzersiz doğa manzarası eşliğinde deneyimleyeceğiniz bu ekstrem spor hayalinizi; King Paragliding Alanya aracılığı ile gerçekleştirin. Uçmanın en kolay ve güvenli halini sizlere bütün hassasiyeti ile sunan firmamızın önceliği arasında; sizlerin güvenliği gelmektedir.


380 mt Hıdırellez Tepesi: Uçuş 380 mt rakım Hıdırellez Tepesi’nden başlar. Ve Kleopatra Plajı’na inişle sonlanır. Hava şartlarına bağlı olarak, uçuş süresi yaklaşık olarak 8-12 dakikadır.
700 mt Yassı Tepe: 700 mt rakım Yassı Tepe’de başlayıp Kleopatra Plajı’na inişle sonlanan paragliding deneyimimiz; hava şartlarına bağlı olarak, uçuş süresi yaklaşık olarak 15-25 dakikadır.


Hızlı ve Kolay Ön Rezervasyon


Websitemiz üzerinden yalnızca birkaç dakika içersinde rezervasyonu gerçekleştirebileceğiniz bu yamaç paraşütü deneyiminizde; kişisel bilgilerinizi, uçuşu gerçekleştirecek kişi sayısı, transferin gerçekleşeceği konum bilgileri, planlanan uçuş tarihi ve saati ile birlikte belirtmek istediğiniz diğer tüm ek bilgilerinizi; bizlere ileterek ön rezervasyon aşamasını hemen tamamlayabilirsiniz.


Güler yüzlü, alanında uzman profesyonel ekibimiz eşliğinde çıkacağınız bu büyülü yolculukta; King Paragliding Alanya olarak, sizlere her anınızda eşlik ediyoruz. Rezervasyonunuzu sizlere özel fırsatlar ile uygun fiyatlara gerçekleştirdiğiniz ilk anınızdan itibaren; ücretsiz transfer hizmetimiz ile ulaşımınızı en konforlu hale getiriyoruz. Akdenizin incisi Antalya’ya bağlı olan Alanya’da en çok tercih edilen yamaç paraşütü firmamız King Paragliding; uçuş esnasında bu eşsiz ve büyülü deneyiminizi unutulmaz kılabilmek adına; en harika anlarınızın fotoğraflarını çekiyor. Ve böylece uçuş sonrasında talep ettiğiniz takdirde sizlere satışını gerçekleştiriyoruz.


Yere iniş yaptıktan, uçuş serüveniniz sona erdikten sonra tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz bu deneyim için; alanında uzman, profesyonel pilotlardan oluşan ekibimiz King Paragliding Alanya’yı tercih ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir