Alanya Paragliding

Tandem Alanya Paragliding Hakkında

Sizi ücretsiz transfer ile toplanma alanımız olan; dünyaca ünlü Cleopatra Plajına getirip buradan uçuş alanımıza yolculuğumuza başlayacağız.

Uçuş alanımızda size verilecek bilgilendirme ve hazırlıkların ardından birkaç adım yürüyerek veya koşarak pilotumuz ile havalanacak; muhteşem Alanya manzarası ve masmavi Akdenizimizle baş başa kalacaksınız.

Profesyonel pilotlarımızla gerçekleştireceğiniz uçuşlar; 380mt kalkış alanından 8-12 dakika, 700 mt kalkış alanından 15-25 dakika sürmektedir. Uçuşunuz Cleopatra plajına iniş ile son bulacaktır.

Uçuş sırasında pilotlarımız profesyonel aksiyon kameraları ile unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirecektir. Çekilen fotoğraflar ve videolarınızı ofisimizden dilerseniz satın alabilirsiniz.

Alanya Paragliding en heyecan verici aktivitelerden birisidir ve hayali gökyüzüne dokunmak olan insanlar için uçmanın en kolay ve güvenli yoludur. Profesyonel ve uzun yıllar deneyimlere sahip olan pilotlar eşliğinde gökyüzünde özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Unutmayın ki uçmak insan doğasında olmayan bir yetenektir bu yüzden bu muhteşem zevki sizinde yaşamanızı isteriz.
Tüm pilotlarımız Türk Hava Kurumu tarafından verilen FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) onaylı T2 Tandem lisansına sahiptir.

Tandem Paragliding