Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

Antalya Alanya Yamaç Paraşütü

Antalya Alanya Yamaç Paraşütü
Özellikle Türkiye’de 1980’de hava sporlarından yenilik arayan ekstrem spor severler; paraşütle bir yamaçtan atlamayı denediler. Bu girişimlerin ışığında ise, havada daha uzun süre kalmayı sağlayan hafif paraşütler tasarlanmaya başlamıştır. Sonraki yıllarda ise; paragliding yani yamaç paraşütü popüler sporlardan biri haline gelmiştir. Rüzgarın hızına bağlı olarak önceden belirlenen; yüksek tepelerden uçuşa başlanmakta olan yamaç paraşütünün süresi; tercih edilen yüksekliğe bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Antalya Alanya Yamaç Paraşütü deneyimlemek istediğinizde firmamız King Paragliding Alanya ile iletişime geçin.


En İyi Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?


Türk Hava Kurumu tarafından verilen FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) onaylı T2 Tandem lisansına sahip olan; profesyonel ve deneyimli Paragliding pilotlarımız aracılığı ile; yamaç paraşütü sizler için benzersiz bir deneyim haline gelecektir. Tam donanımlı ve bakımları yapılmakta olan teçhizatlarımız ile güvenlik önlemleri alındığı takdirde; yamaç paraşütü son derece güvenilir bir ekstrem spordur.


Alanya Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?


Bilindiği üzere hafif bir hava aracı olan yamaç paraşütüyle uçmak için rüzgara ve kas gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Tek başınıza yapabilmek için önceden uzun süreli bir eğitim ve lisansa ihtiyaç duyduğunuz yamaç paraşütünde; Havayı tam anlamıyla iliklerinizde hissedeceğiniz bu deneyimde kısa ve uzun turlar için farklı seçenekler mevcuttur.
Profesyonel olmayan fakat bu benzersiz deneyimi yaşamak isteyen kişiler için yamaç paraşütünü firmamız King Paragliding Alanya bünyesinde; Türk Hava Kurumu tarafından verilen FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) onaylı T2 Tandem lisansına sahip olan uzmanlarımız ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yamaç paraşütünü; yükseklik korkusu, kalp rahatsızlığı, sara ve astım hastası olanlar; hamileler ve 105 kilogramdan fazla olanlar yapması tavsiye edilmemektedir.
Antalya Alanya Yamaç Paraşütü arayışında olan misafirlerimizi; keyifli ve güvenli bir yamaç paraşütü deneyimi için firmamız King Paragliding Alanya’ya davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir