Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

Alanya Yamaç Paraşüt Fiyatları

Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatları
Alanya yamaç paraşütü fiyatları; her yıl yaz aylarına girerken en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Yamaç paraşütü fiyatları belirlenirken öncelikle aktiviteye dahil olan özel hizmetler dikkate alınmaktadır. Aktivitelerin yanı sıra uçuşun gerçekleşeceği konum ve konuma bağlı olarak değişiklik gösteren uçuş süresi de fiyatların değişikliğine sebep olmaktadır.


Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatları arasında Türkiye içerisinde en uygun fiyatlı bölgelerden birinin güney bölgesi olduğunu görüyoruz. Akdenizin incisi olan Akdeniz bölgesinde Antalya iline bağlı Alanya’da; sıklıkla tercih edilmekte olan bir ekstrem spor çeşidi yamaç paraşütüdür.


Dünyada en yaygın gelişen hava sporlarından biri olan paraglidingi yapabilmek için en önemli nokta kesinlikle rüzgardır. Bu sebeple mevsim fark etmeksizin yalnızca rüzgarın şiddetine bağlı olarak günde 6-7 defa gerçekleştirilebilen yamaç paraşütü; uçuşun süresine göre fiyatta değişiklik gösterebilmektedir.
Kurallara uyulduğu takdirde dünyanın en güvenli sporlarından biri olduğu söylenen yamaç paraşütü; Alanya dahilinde yerli yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle bir kez olsun deneyimleyen turistlerimizde bu yamaç paraşütü turumuz hobi haline gelmektedir. Tüm tatil süreci boyunca bu keyifli uçuş deneyimini sıklıkla tercih ederek geçirmektedirler.


Alanya Paraşüt Fiyatları


Kuşlar kadar özgür olmaya hazır mısınız?

Size tam bir özgürlük hissi yaşama fırsatı vermek için yerçekimi kuvvetinin üstesinden gelerek kendinizi eşsiz güzellikteki Alanya’nın gökyüzünün manzarasına bırakabilirsiniz. Alanya’nın manzarasına hayranlıkla kuşbakışı izlemenin vermiş olduğu hazzı yaşayabileceğiniz bu benzersiz uçuş deneyimi için King Paragliding Alanya’yı tercih edebilirsiniz.

Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatları hakkında daha fazla detaylı bilgi almak veya hemen rezervasyon yaptırmak için; firmamız King Paragliding Alanya ile telefon numaramız veya websitemiz üzerinden dilediğiniz her an iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir