Alanya Yamaç Paraşütü Kaç TL?

Alanya yamaç paraşütü fiyatları bu sene yaz aylarına girerken en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Aslında yamaç paraşütü fiyatları belirlenirken; öncelikle bu aktiviteye dahil olan özel hizmetler dikkate alınır. King Paraglinding Alanya’da benzersiz uçuş deneyimine ek olarak ücretsiz şekilde dahil etmekte olduğumuz hizmetlerimiz arasında;

⦁ Antalya’ya bağlı Alanya bölgesinde yer almakta olan otel, daire ve bulunduğunuz noktalardan özel araçlar ile alma/bırakma (Transfer Hizmeti)
⦁ Uluslararası Havacılık Federasyonu tarafından özel sertifikalı eğitmen ve pilotlarımız ve alanında uzman, bilgili birçok dilde hizmet veren rehberlerimiz
⦁ Özel sağlık sigortası
⦁ Seçeceğiniz kalkış bölgesinden başlayacak yaklaşık 20 dakikalık bir uçuş
⦁ Düzenli olarak bakımları yapılan son derece güvenilir ve kaliteli teçhizatlar gibi hizmetler ve imkanlar yer almaktadır.

Tercihinize bağlı ve ek ücretli olacak şekilde uçuş esnasında çekilmekte olan en güzel anlarınızın fotoğraf ve videolarınızı ofislerimizden temin edebilirsiniz. Alanya Yamaç Paraşütü Kaç TL? diye düşünürken en uygun fiyatlara bu sorunuzun cevabını alarak bu benzersiz deneyimi King Paragliding Alanya ile yaşayabilirsiniz.

Yamaç paraşütü

Alanya Yamaç Paraşütü Ne Kadar?

”Yamaç paraşütü ücreti ne kadar?” ve ”Paraşüt fiyatları ne kadar? ” gibi soruların yanıtları özellikle yaz aylarında tatil sezonu açıldığında çok merak edilen ve araştırılan sorular arasında yer almaktadır.
Firmamız King Paragliding Alanya’da; FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) tarafından profesyonel eğitimli ve resmi sertifikalı pilotlarımız ile size nefes kesici tandem yamaç paraşütü deneyimi sunuyoruz. 1.000 m yüksekliğe kadar Alanya, turkuaz-mavi deniz ve Alanya Kalesi’nin güzel manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Heyecan verici uçuş manevralarında güvenli ve bir o kadar da rahat bir uçuş deneyimini en uygun fiyatlar dahilinde yaşayabilirsiniz. İstek ve beklentilerinizi tamamen karşılayarak %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız; cesareti olan ekstrem spor sevdalılarına kısa süreliğine yamaç paraşütçüsünün kontrolünü sunmaktadır.

İlk kez deneyecekler ve bu tutkuyu tekrar tekrar yaşamak isteyenler için uygun fiyatlı ve aynı zamanda birçok fırsatı sizlere sunmakta olan King Paragliding Alanya ile; aklınıza takılan Alanya Yamaç Paraşütü Kaç TL? gibi soruların cevapları için dilediğiniz her an iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment