Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

Alanya Yamaç Paraşütü

Alanya Yamaç Paraşütü

Uçmanın insanlığın en büyük hayali olduğu artık bir sır değil.

Bu hayalin gerçekleşebileceğini hiç düşündünüz mü?

Uçmanın en ideal ve en kolay yolunu bulduk dersek, buna ne dersiniz?

Kalkış ve iniş sırasında pilotlarımızla birlikte birkaç adım atmaya hazır olan herkes; yamaç paraşütü yapar. Yamaç paraşütü, son zamanlarda Alanya’nın belki de en büyük ve en eğlenceli aktivitesi haline gelmiştir. Bu bağlamda en popüler hava sporlarından biri şüphesiz sadece uzun bir eğitim süresi gerektirmemesiyle değil, aynı zamanda her yaştan adrenalin tutkunlarına uygun bir hava sporu olarak bilinen yamaç paraşütüdür.  

Şimdi bu son derece eğlenceli aktiviteyi Alanya’da deneyin!

Alanya, Türkiye’nin güney kıyısındaki en güzel şehirlerden biridir. İnanılmaz doğal güzellikler; eşsiz manzaralar, geleneksel tarzdaki renkli ve şirin evler; Alanya’yı yerli ve yabancı turistlerin gözdesi haline getiriyor. Böylece Alanya Yamaç Paraşütü yapmak size; Toros Dağları’nı derin kanyonları ve turkuaz Akdeniz’in inanılmaz manzaralarını kuşbakışı görme şansı verir.   

Hızın ve eğlencenin en üst noktaya tırmandığı, kendinizi kuş gibi özgür hissettiğiniz; göz kamaştırıcı manzaraların tadını çıkardığınız kısacası yamaç paraşütü size tarifsiz bir deneyimin garantisini veriyor. Aşağıda uzanan Cleopatra Plajı’nın turkuaz sularına bakın. Toros Dağları’nın tepesinden Akdeniz’in altın kumları üzerinde kuş gibi uçma fırsatını kaçırmayın. Hafif bir yokuş aşağı birkaç adım atın. Pilotunuza ve planörünüze sıkıca bağlanın; rüya gibi inanılmaz bir maceraya adım atın.

Endişelenmenize veya korkmanıza gerek yok. Uçuşlar 380mt kalkış alanından 8-12 dakika, 700 mt kalkış alanından 15-25 dakika sürmektedir. Uçuşunuz Cleopatra plajına iniş ile son bulacaktır. Profesyonel pilotlarımız Akdeniz sularına uçmanıza yardımcı olacak. Alanya’da nefes kesen manzaranın ve uçma hissinin tadını çıkaracaksınız.

 Alanya’da yamaç paraşütü ; Alanya’daki harika tatilinizin en canlı anısı olmaya devam edecek!

Sosyal Medya Hesaplarımı Takip Etmeyi Unutmayın!!

Online Rezervasyon için sayfamızı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir