Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatları

Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatları

Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatları

Yaz sezonu içerisinde adrenalin duygusunu yaşamanın, rüzgarı havada hissederek süzülmenin en güzel yolu ekstrem sporlar oluyor. Büyüleyici macera deneyimi yaşamak isteyenler için de ilk tercihi Yamaç Paraşütü olmaktadır.

Türkiye ‘nin yapısal olarak uygunluğu olduğundan, muhteşem manzaralar eşliğinde ve farklı yükseklik seçenekleriyle çeşitli noktalardan yamaç paraşüt yapmanız mümkündür.

Yerli ve yabancı birçok turistin yamaç paraşütü deneyimlemek için tercih ettiği popüler tatil bölgelerinin başında Alanya gelir. Alanya keyifli bir uçuş bölgesi olduğu için yoğun bir şekilde yamaç paraşütü yapılır. Akdeniz ‘in, doğal güzellikleri, antik kentlerin ve alanya kalesinin nefes kesen manzarasıyla sizlere eşsiz bir deneyim yaşatır.

Uzun yıllar deneyime sahip, profesyonel pilotlar eşliğinde, deneyimli ve eğitimli olmayan ekstrem spor tutkunu kişiler yamaç paraşütü alanında Alanya Paragliding ‘ i tercih etmektedirler.

2022 Yamaç Paraşütü Fiyatları

Firma tercihini yaparken bir diğer düşündüren konu ise 2022 Yamaç Paraşütü Fiyatları olmaktadır. Sezonun başlamasıyla birlikte çoğu alanda fiyat artışları yaşandığı gibi 2022 Yamaç Paraşütü Fiyatları konusu da herkes tarafından merak edilmektedir. Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatları, yamaç paraşütünün yapıldığı bölgeye göre farklılık göstermektedir.  

Antalya‘da en uygun yamaç paraşütü fiyatı Alanya bölgesindedir.  Sezon içerisinde yoğunluk sebebi ve yaz kış dönemlerine göre ile fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

FİYATA DAHİL OLANLAR:

  • Alanya’daki otel ve dairelerden karşılama/bırakma
  • Eğitmen, rehber, pilot
  • Sigorta
  • Yaklaşık 20 dakikalık uçuş
  • Teçhizat

SEÇENEKLİ EKSTRA:

  • Fotoğraflar, DVD
  • Kişisel Harcamalar

Yamaç paraşütüne karar vermeden önce servis paketine nelerin dahil olduğunu araştırmakta fayda var. Alanya tatilinizde Alanya yamaç paraşütü ‘nü deneyin. Önceden bir planınız yoksa veya herhangi bir araştırma yapmadıysanız web sitemizi inceleyebilirsiniz. Detaylı görüntüleme ve harita bilgilerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca Alanya içinde ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Web sitemizde detaylı bir araştırma yaptıktan sonra; 2022 yılı için en uygun fiyatlarla online rezervasyon oluşturabilirsiniz. Alanya’da size uygun yamaç paraşütü fiyatlarını bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir