Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

Alanya Ücretsiz Transfer Hizmeti

Alanya Ücretsiz Transfer Hizmeti

Alanya Ücretsiz Transfer Hizmeti


Hava şartlarının uygunluğuna bağlı olalarak uçuşlarımızı ve akabinde inişlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmekte olduğumuz paragliding hizmetimiz; sizlerin maksimum keyif alabileceğiniz şekilde programlanmıştır. Uçuşlarımızda tüm kontroller en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle yapılmakla birlikte; tüm misafirlerimiz bu yamaç paraşütü uçuş süreci boyunca özel sağlık sigortası kapsamında yer almaktadır.


Profesyonel pilotlardan oluşmakta olan ekibimizdeki tüm pilotlarımız; Türk Hava Kurumu tarafından verilen FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) onaylı T2 Tandem lisansına sahiptir.


Korkusuz, Son Derece Güvenli, Harika Bir Deneyim!


Yaklaşık 8-25 dakika sürmekte olan uçuşlarımızda; sizlere yeşilin ve mavinin en etkileyici şekilde buluştuğu; tam bir doğa harikası olan Alanya manzarası eşliğinde unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. İniş noktamız Kleopatra Plajı olmakla birlikte; sizleri dilediğiniz kalkış noktasından alarak bu ilginç deneyiminizi başlatıyoruz.


Bizler ile iletişime geçerek King Paragliding Alanya’yı tercih ettiğiniz takdirde; sizleri ilk olarak kalmakta olduğunuz otelinizde veya dilediğiniz konumda karşılayarak alıyoruz. Bu sayede Alanya ücretsiz transfer hizmeti sağlamakta olduğumuz firmamız King Paragliding Alanya’da; sizleri bu benzersiz uçuş deneyimine en iyi şekilde hazırlamaktayız. Konforunuzu ve mutluluğunuzu her daim gözetmekte olduğumuz bu ekstrem spor deneyiminde; sizleri ücretsiz transfer hizmetimiz aracılığı ile; sizleri toplanma alanımıza ulaştırıyoruz.
Ardından sizleri bulunmakta olduğunuz konumunuzdan son teknolojik, güvenli ve kişi sayılarına uygun özel araçlar ile aldıktan sonra ücretsiz transfer hizmetimiz dahilinde ana merkezimize ulaşımınızı sağlıyoruz. Bu sayede benzersiz paragliding deneyiminiz hakkında geri kalan tüm detayı işlemleri özenle gerçekleştirerek; sizleri bu büyülü yolculuğua çıkarıyoruz.


Ekstrem spor ve heyecanlara ilgili iseniz hiç vakit kaybetmeden Alanya’nın en profesyonel yamaç paraşütü firması olan King Paragliding Alanya ile iletişime geçin. Uygun fiyatlar ve ücretsiz transfer hizmeti gibi; sizlere özel fırsatlar hakkında daha detaylı bilgi almak, veya hemen rezervasyon yapmak için; websitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Veya direkt olarak websitemiz üzerinde yer almakta olan ”Rezervasyon” kısmımızdan birkaç dakika içersinde rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir