Alanya Paragliding

King Paragliding Alanya

Alanya En Uygun Yamaç Paraşütü

Alanya En Uygun Yamaç Paraşütü
Yamaç paraşütü; ekstrem spor seven adrenalin tutkunlarının ve yepyeni deneyim ile maceralar edinmek isteyenlerin en çok denemek istediği sporlardan biridir. Türkiye’de 1990’lardan beri yapılmakta olan Paragliding; yoğun bir ön bilgi ve eğitim gerektirmemesi sebebi ile kolaylıkla tercih edilebilen bir spor etkinliğidir. Ayrıca bir uzman eşliğinde yapılabilmesiyle yamaç paraşütü, cesareti olan ve yeni şeyler deneyimlemek isteyen kişiler arasında popülerleşen sporlardan biri haline gelmiştir.


Özellikle yaz aylarında tatil sezonu açıldığında yerli ve yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapan Antalya’nın Alanya ilçesinde; birçok farklı tatil programına uyacak etkinlikler bulunmaktadır. Farklı bir deneyim ve macera yaşamak isteyenlerin mutlaka denemeyi göze alacağı ekstrem sporların başında gelen yamaç paraşütü; gökyüzünde özgürce uçma keyfini bir kez tattıktan sonra; hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir etkinlik olacaktır. Özellikle son yıllarda en çok ilgi çeken aktivitelerden birisi haline gelen yamaç paraşütü; sanılanın aksine hem son derece güvenli, hem de uygun fiyatlı bir etkinliktir.
Alanya ziyaretinizde ilk defa bu deneyimi yaşamak için Alanya En Uygun Yamaç Paraşütü arayışına girdiğinizde; karşınıza çıkacak ilk firma King Paragliding Alanya’dır.


Paraşüt Fiyatları Ne Kadar?


Alanya En Uygun Yamaç Paraşütü deneyimini; firmamız bünyesinde Türk Hava Kurumu tarafından verilen FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) onaylı T2 Tandem lisansına sahip uzman ve deneyimli pilotlarımız eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.


Uygun fiyatlı yamaç paraşütü etkinliğine ücretsiz şekilde sizlere sunmakta olduğumuz transfer hizmeti, özel sağlık sigortası, 4 farklı dilde rehberlik hizmeti, deneyimli, güler yüzlü ve lisanslı pilotlar ve tam donanımlı teçhizatlar için King Paragliding Alanya‘yı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Alanya En Uygun Yamaç Paraşütü hizmeti yanı sıra; uçuş aktiviteniz boyunca en özel ve unutulmaz anlarınızı kayıt altına alan fotoğraf ve videoları uygun fiyata ek olarak temin edebilirsiniz.


Türkiye’nin güney bölgesinde diğer bölgelere oranla daha uygun fiyatlara yamaç paraşütü uçuşu gerçekleştirebileceğiniz Alanya’da; King Paragliding Alanya sizlere birçok özel fırsat eşliğinde benzersiz bir deneyim sunmak için her daim hazırdır. Hemen rezervasyon yaptırmak veya daha detaylı bilgi almak için; bizler ile iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir